Księga gości - Restauracja oraz pokoje gościnne (26)

Dodaj wpis
Kompletny brak profesjonalizmu. Utrudniony kontakt. Uzyskiwałam tylko część odpowiedzi na pytania zadawane drogą mailową. Przez co zdecydowałam się na inną salę, Chciałam wynająć same pokoje ale nagle były zajęte. Prosiłam o ich rezerwację po kilku minutach od otrzymanej wiadomości, że są wolne. Właściciele bądź menadżer nie potrafią pogodzić się, że w okolicy są inne sale, które oferują korzystniejsze warunki, a ich pracownicy są bardziej komunikatywni i konkretni.
Wisienką na torcie jest fakt, że osoba, która kontaktuje się z klientami zapomina o dobrym wychowaniu. Używane zwroty oraz wścibstwo nie przystoi w takich kontaktach.
# Komentarz nr:26 - Angelika - 09/18/2018 - Miejscowość: Chuchelna
Chci poděkovat Vám i celému kolektivu za vynikající jídlo i obsluhu. Novomanželé Kalvarovi měli 12,8,2017 svatební hostinu u vás, kterého jsem byla také účastníkem. Bylo to u vás velmi hezké,nemělo to chybu.
Proto vám všem děkuji i za všechny hosty.
Se srdečním pozdravem
# Komentarz nr:25 - Marta Barabášová - 09/04/2017 - Miejscowość:
Niedawno odbyło się Nasze wesele w "Perle"(5.09.2015). Chcieliśmy bardzo podziękować za organizację tej niezapomnianej "imprezy" :) Z całą stanowczością stwierdzamy, iż właściciel Perły jest człowiekiem dotrzymującym słowa. Powiemy więcej to człowiek z klasą i pasją. Profesjonalizm, uśmiech na twarzy oraz znakomite podejście do klienta dało się odczuć przez cały czas weselnej zabawy jak i również w Naszym bezpośrednim kontakcie. Jeszcze raz dziękujemy za perfekcyjnie wykonaną pracę, cudowną zabawę i życzymy dalszych sukcesów. Pozdrawiamy Elwira i Marcin
# Komentarz nr:24 - Elwira i Marcin Pitrasz - 09/11/2015 - Miejscowość: Rastatt
Piękny obiekt,rewelacyjna obsługa,o kucharzu nie wspomnę bo jego dania to niebo w gębie :) Będę ze szczerego serca Was polecać
# Komentarz nr:23 - Weronika Chilmon - 08/20/2015 - Miejscowość: Racibórz
Początek « Poprzednia strona Następna strona » Koniec

Powered by GentleSource Guestbook Script.

Temporary Email   Free HTML Guestbook   Website Guestbook