Księga gości - Restauracja oraz pokoje gościnne (25)

Dodaj wpis
Dziękujemy właś›cicielowi za zorganizowanie wspaniałego przyjęcia weselnego. Jesteś›my zadowoleni i bardzo szcz궛liwi, że wybraliś›my właś›nie ten lokal. Jedzenie pyszne,rozmaite i w dużych iloś›ciach. Obsługa profesjonalna i bardzo miła. Wszyscy goś›cie byli zadowoleni. Zarówno lokal jak i otoczenie bardzo gustowne.Polecamy w 100% Restaurację "Perła" jako miejsce do tego najważniejszego dnia. Z pewnoś›cią skorzystamy jeszcze z usług lokalu. Dziękujemy :-)
# Komentarz nr:21 - Karolina i Adam S. 18.10.2014 - 10/20/2014 - Miejscowość: Pietrowice Wielkie
Tak na wstę™pie muszę™ zaznaczyć‡, że nie należę™ do osób, które łatwo zadowolić, wię™c tym bardziej jestem mile zaskoczona profesjonalizmem całego zespołu Restauracji Perła.Dobre jedzenie w szczególności Kaczka w sosie z pomarańczy obowiazkowo musi znaleźć‡ się™ w waszym menu weselnym,przemiła dobrze zorganizowana obsługa no i oczywiście właściciel pan Jan Basista, który z wielką cierpliwością i wyrozumiałością… znosił moje fanaberie a twrda ze mnie sztuka ;) Dziekujemy za świetną impreze, pyszne jedzenie i niezapomniane chwile... ps. nasza ocena na 10 pnk możliwych to 8+ ( -1.5 pnk za te pare małych zgrzytów ;) nie oszukujmy się™ dziewczyny nie da się™ zorganizować‡ wszystkiego na tip top )
pozdrawiam
Basia B.B
# Komentarz nr:20 - Basia&Wojtek 20 wrzesień 2014 - 10/08/2014 - Miejscowość:
Byliśmy kilkakrotnie na różnych uroczystościach w domu weselnym Perła w Krzanowicach.Lokal ten wyróżnia miła i profesjonalna obsługa oraz bardzo dobre i smaczne menu, szczególnie pieczeń z sosem cebulowym i kaczka z pomarańczami którymi szef osobiście częstował gości.Drugi dzień wesela trwał do godziny 1.30 w nocy a personel pod koniec na czele z panią kierownik i kelnerem bawili się razem z gośćmi i nikt nie sugerował zakończenia imprezy. Będziemy ten lokal polecać wszystkim naszym znajomym.
# Komentarz nr:19 - Bożena i Piotr W, - 09/25/2014 - Miejscowość: Racibórz
Nasze wesele odbyło się 14.06.2014 r. oczywiście w "Perle" na dolnej sali. Z całego serca chcielibyśmy podziękować Panu Janowi za dobrą organizację, wyśmienite jedzenie (w dużej ilości), za pełen profesjonalizm. Również dziękujemy rewelacyjnym kelnerkom, które do samego końca dbały aby niczego nie zabrakło na stołach. Sam Pan Jan kilkukrotnie sprawdzał czy wszystko jest w porządku. Po weselu nasi goście zachwalali ilość i smak jedzenia, aranżację sali oraz dbałość o odpowiednią temperaturę na sali. Nawet w krytycznej sytuacji udało się zorganizować igłę i nitkę ;). Z czystym sumieniem możemy polecić każdemu zorganizowanie przyjęcia w restauracji Perła. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.
# Komentarz nr:18 - Daria i Konrad - 06/16/2014 - Miejscowość: Racibórz
Początek « Poprzednia strona Następna strona » Koniec

Powered by GentleSource Guestbook Script.

PHP Scripts   Free HTML Guestbook   Website Guestbook