Księga gości - Restauracja oraz pokoje gościnne (26)

Dodaj wpis
Poprostu wspaniala restauracja. Pyszne jedzenie. super klimat. 10/10pkt Pozdrawiamy ı mam nadzieje ze do szybkıegozobaczenia :) :) :)
# Komentarz nr:22 - Magda i Robert - 05/01/2015 - Miejscowość: Berlin
Dziękujemy właś›cicielowi za zorganizowanie wspaniałego przyjęcia weselnego. Jesteś›my zadowoleni i bardzo szcz궛liwi, że wybraliś›my właś›nie ten lokal. Jedzenie pyszne,rozmaite i w dużych iloś›ciach. Obsługa profesjonalna i bardzo miła. Wszyscy goś›cie byli zadowoleni. Zarówno lokal jak i otoczenie bardzo gustowne.Polecamy w 100% Restaurację "Perła" jako miejsce do tego najważniejszego dnia. Z pewnoś›cią skorzystamy jeszcze z usług lokalu. Dziękujemy :-)
# Komentarz nr:21 - Karolina i Adam S. 18.10.2014 - 10/20/2014 - Miejscowość: Pietrowice Wielkie
Tak na wstę™pie muszę™ zaznaczyć‡, że nie należę™ do osób, które łatwo zadowolić, wię™c tym bardziej jestem mile zaskoczona profesjonalizmem całego zespołu Restauracji Perła.Dobre jedzenie w szczególności Kaczka w sosie z pomarańczy obowiazkowo musi znaleźć‡ się™ w waszym menu weselnym,przemiła dobrze zorganizowana obsługa no i oczywiście właściciel pan Jan Basista, który z wielką cierpliwością i wyrozumiałością… znosił moje fanaberie a twrda ze mnie sztuka ;) Dziekujemy za świetną impreze, pyszne jedzenie i niezapomniane chwile... ps. nasza ocena na 10 pnk możliwych to 8+ ( -1.5 pnk za te pare małych zgrzytów ;) nie oszukujmy się™ dziewczyny nie da się™ zorganizować‡ wszystkiego na tip top )
pozdrawiam
Basia B.B
# Komentarz nr:20 - Basia&Wojtek 20 wrzesień 2014 - 10/08/2014 - Miejscowość:
Byliśmy kilkakrotnie na różnych uroczystościach w domu weselnym Perła w Krzanowicach.Lokal ten wyróżnia miła i profesjonalna obsługa oraz bardzo dobre i smaczne menu, szczególnie pieczeń z sosem cebulowym i kaczka z pomarańczami którymi szef osobiście częstował gości.Drugi dzień wesela trwał do godziny 1.30 w nocy a personel pod koniec na czele z panią kierownik i kelnerem bawili się razem z gośćmi i nikt nie sugerował zakończenia imprezy. Będziemy ten lokal polecać wszystkim naszym znajomym.
# Komentarz nr:19 - Bożena i Piotr W, - 09/25/2014 - Miejscowość: Racibórz
Początek « Poprzednia strona Następna strona » Koniec

Powered by GentleSource Guestbook Script.

PHP Scripts   HTML Guestbook   Free HTML Guestbook