Księga gości - Restauracja oraz pokoje gościnne (33)

Dodaj wpis
Komunia córki przepiękna sala wystrój ścianka do zdjęć obsługa na wysokim poziomie jedzenie przepyszne. Pani Menager uprzejma ciągle uśmiechnięta i zawsze chętna do pomocy polecam z całego serca.
# Komentarz nr:33 - Maria Śliwińska - 05/21/2024 - Miejscowość: Racibórz
Jak się przekonaliśmy wraz z grupą przyjaciół motocyklistów , jest to doskonałe miejsce aby, wypocząć, zjeść i się zabawić.
Hotel dysponuje komfortowymi, czystymi i przestronnymi pokojami. Ogród i otoczenie sprzyja spacerom i wypoczynkowi.Wkomponowane w przyrodę domki są wygodne i przestronne.
Restauracja serwuje smaczne i obfite posiłki czerpiąc z tradycji kulinarnej regionu.
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pomimo późnej pory przyjazdu zostaliśmy doskonale ugoszczeni. Z pewnością pozostanie to miejsce w naszej pamięci przy planowaniu kolejnych wyjazdów. Dziękujemy!
# Komentarz nr:32 - Andrzej Pióro - 10/10/2023 - Miejscowość: Kraczkowa koło Lancuta
Jedno z najpiękniejszych miejsc . Pełny profesjonalizm, obsługa, jedzenie na najwyższym poziomie . Polecam szczerze z wielkim serscem. Moja ocena w skali od 1 :10 to 15
# Komentarz nr:31 - Aneta Siorak - 06/12/2023 - Miejscowość: Kietrz
Super! Doskonała restauracja, komfortowy hotel i miła obsługa! Wszystko jest bardzo smaczne, piękne i wysokiej jakości! Odbyliśmy tu wesele 10.12.2022, bardzo nam się podobało zrozumienie i pomoc Pani Kasi przy organizacji) Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy restaurację na różne imprezy)
# Komentarz nr:30 - Andrii I Mariia - 12/23/2022 - Miejscowość: Opava
Początek « Poprzednia strona Następna strona » Koniec

Powered by GentleSource Guestbook Script.

PHP Scripts   Disposable Email   HTML Guestbook