Księga gości - Restauracja oraz pokoje gościnne (32)

Dodaj wpis
Serdecznie Dziękujemy Panu Janowi za doskonałe zorganizowanie naszego wesela, które odbyło się dnia 22.06.2013r. Lokal ten posiada przemiłą i profesjonalną obsługę. Potrawy podawane tam są przepyszne a dekoracja sali wykonana jest bardzo starannie. Nasi goście do dziś wspominają i zachwalają organizację jaka tam była. Miejsce w którym położony jest lokal otoczone jest przepięknym ogrodem w którym nie tylko dorośli ale również dzieci znajdą coś dla siebie. Cudnie wspominamy czas spędzony w PERLE. Dziękujemy za wszystko! :)
Gorąco Pozdrawiamy
Kamila i Rafał
# Komentarz nr:12 - Kamila i Rafał - 12/13/2013 - Miejscowość: ZakrzĂłw
Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękowac Panu Janowi za wspaniałe zorganizowanie naszego wesela w dniu 01.06.2013. Powiem szczerze, że wybierają lokal z dala od naszego miejsca zamieszkania byłam pełna obaw jak zareagują nasi goście. Teraz wiem, że to był idealny wybór. Przepyszne jedzenie, przepiekna sala oraz dekoracja stołów, wspaniałe Panie kelnerki. Do dziś nie umiem się nadziwić obsługi, chyba po raz pierwszy spotkałam się z pełnym profesjonalizmem. Wszyscy miło wspominają nasze wesele i chwalą Perłę:)
Gorąco polecamy i jeszcze raz dziękujemy.
# Komentarz nr:11 - Marta i Łukasz - 07/10/2013 - Miejscowość: Bytom
Miałem przyjemność zabawić się tutaj na dwóch weselach, komersie gimnazjalnym, urodzinach oraz wczorajszym Sylwestrze;) Wszystkie te imprezy mile wspominam, jedzenie smaczne a obsługa miła, niezwykle sprawna i zoorientowana:) Jako sąsiad i gość mogę szczerze polecić tą Restaurację.
# Komentarz nr:10 - Turek G. - 01/01/2013 - Miejscowość: Krzanowice
Ta restauracja na zawsze będzie nam się miło kojarzyć. Mieliśmy okazję skorzystać z niej w tym szczególnym dla nas dniu, jakim było nasze wesele. Jedzenie, obsługa - pierwsza klasa! Szczerze polecamy z całego serca! Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz tam zajrzymy. Mogliśmy także skorzystać z usług Mirka. Nasz album i płyty są do dzisiaj podziwiane przez rodzinę, przyjaciół. Aż trudno uwierzyć, że od tamtego dnia minęło już półtora roku.
Pozdrawiamy cieplutko i Ĺźyczymy dalszych sukcesĂłw!
# Komentarz nr:9 - Katarzyna i Grzegorz Rozmus - 11/08/2012 - Miejscowość: Łęg
Początek « Poprzednia strona Następna strona » Koniec

Powered by GentleSource Guestbook Script.

Disposable Email   Temporary Email   Website Guestbook