Księga gości - Restauracja oraz pokoje gościnne (32)

Dodaj wpis
Jak się przekonaliśmy wraz z grupą przyjaciół motocyklistów , jest to doskonałe miejsce aby, wypocząć, zjeść i się zabawić.
Hotel dysponuje komfortowymi, czystymi i przestronnymi pokojami. Ogród i otoczenie sprzyja spacerom i wypoczynkowi.Wkomponowane w przyrodę domki są wygodne i przestronne.
Restauracja serwuje smaczne i obfite posiłki czerpiąc z tradycji kulinarnej regionu.
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pomimo późnej pory przyjazdu zostaliśmy doskonale ugoszczeni. Z pewnością pozostanie to miejsce w naszej pamięci przy planowaniu kolejnych wyjazdów. Dziękujemy!
# Komentarz nr:32 - Andrzej Pióro - 10/10/2023 - Miejscowość: Kraczkowa koło Lancuta
Jedno z najpiękniejszych miejsc . Pełny profesjonalizm, obsługa, jedzenie na najwyższym poziomie . Polecam szczerze z wielkim serscem. Moja ocena w skali od 1 :10 to 15
# Komentarz nr:31 - Aneta Siorak - 06/12/2023 - Miejscowość: Kietrz
Super! Doskonała restauracja, komfortowy hotel i miła obsługa! Wszystko jest bardzo smaczne, piękne i wysokiej jakości! Odbyliśmy tu wesele 10.12.2022, bardzo nam się podobało zrozumienie i pomoc Pani Kasi przy organizacji) Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy restaurację na różne imprezy)
# Komentarz nr:30 - Andrii I Mariia - 12/23/2022 - Miejscowość: Opava
Tímto způsobem by jsme chtěli poděkovat a vyzdvihnout skvěle odvedenou práci obsluhy restaurace Perły, úžasné a trpělivé paní Kasi, která vyplnila veškerá přání, které jsme na ní měli a kuchařům, kteří se podíleli na celém průběhu naši svatby konající se 22.10.2022❤️
Moc děkujeme na úžasný večer
# Komentarz nr:29 - Veronika a Mirosław - 10/24/2022 - Miejscowość: Dzierżkowice
Początek « Poprzednia strona Następna strona » Koniec

Powered by GentleSource Guestbook Script.

PHP Scripts   HTML Guestbook   HTML Guestbook